karty FLOTA PIEPRZYK

 


LOGOWANIE - PORTAL KLIENTA

 

 

 
07/11/2018 - NOWA STACJA
 

 

 
 
 
74 - Opole
 

Nowa stacja należąca do Grupy Pieprzyk została uruchomiona 7 listopada 2018 r. w Opolu przy ul. Światowida 7

Stacja oferuje sprzedaż oleju napędowego, benzyny bezołowiowej Pb95 oraz gazu LPG po bardzo atrakcyjnych (najtańszych w okolicy). Znaleźć Państwo tam również będziecie mogli produkty Grupy Pieprzyk takie jak świeże warzywa, owoce oraz  naturalne soki owocowe.  Poza tym szeroka gama produktów spożywczych oraz akcesorii samochodowych. Zapraszamy do OPOLA.

 


Stacja paliw Opole


03/09/2018 - NOWA STACJA

 

 
73 - Korzensko


Szanowni Klienci, 3 września 2018 r. uruchomiliśmy nowo wybudowaną stację paliw naszej sieci, która mieści się przy drodze krajowej S5 Wrocław - Poznań.

Dokładnie znaleźć nas moża na węźle KORZEŃSKO, zjazd Dębno Polskie. Zarówno kierowcy podróżujący od strony Poznania jak i Wrocławia będą mogli skorzystać z naszych usług.

Obiekt Korzeńsko, to nowocześnie wyposażona stacja z bardzo smaczną gastronomią, kącikiem kawowym, placem zabaw dla dzieci, prysznicami dla kierowców, oraz bardzo dużym parkingiem TIR. Nasi pracownicy czekają na klientów 24h na dobę - SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! 

  
02/07/2018 - NOWA STACJA
 
 
 72 - Dłutów
 
 
Kolejna stacja Moc Jakość Zysk w województwie łódzkim. Zapraszamy do Dłutowa w powiecie pabianickim. Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów do zakupów. Stacja znajduje się na drodze nr 485 pomiędzy Pabianicami a Bełchatowem.
18/06/2018 - NOWA STACJA
  
 71 - Krzeszyce
 
Stacja Paliw Krzeszyce woj. lubuskie  to z pewnością  jedna z najładniejszych stacji w Polsce. Zapraszamy serdecznie aby się o tym przekonać :)
Lokalizacja obiektu, to trasa nr 22: Kostrzyn nad Odrą - Skwierzyna

Krzeszyce


01/02/2018 - NOWA STACJA
 
 
 
 70 - Otmuchów

 

Tym razem mamy przyjemność zaprosić naszych Klientów do miejscowości Otmuchów, woj. dolnośląskie

Stacja paliw, która od 1 lutego działa w naszych barwach proponuje najwyższej jakości paliwo PKN Orlen w najniżych cenach w okolicy. Oprócz tego znaleźć tam będzie między innymi pyszna kawę, hot-dogi, tosty, akcesoria samochodowe oraz owoce i warzywa. Otmuchow
 


02/10/2017 - NOWA STACJA
 
 69 - Skłóty
 Kolejna stacja Moc Jakość Zysk

 

 

W dniu dzisiejszym otwarta została kolejna stacja w województwie łódzkim. Moc Jakość Zysk - Skłóty znajduje się niedlaleko Kutna przy drodze krajowej nr 92.  Zapraszamy!


17/08/2017 - NOWA STACJA
 
 68 - Głowno
 Kolejna stacja Moc Jakość Zysk

 

Stacja paliw w Głownie już uruchomiona! To już kolejny punkt na mapie sieci Moc Jakość Zysk.  Tym razem lokalizacja stacji to województwo łódzkie, powiat zgierski, droga krajowa nr 14. Wszystkich nowych i dotychczasowych klientów serdecznie zapraszamy.

 
14/07/2017 - NOWA STACJA
 
 67 - Boruja Kościelna
 Kolejna stacja Moc Jakość Zysk
 
Miło nam zakumunikować, że tym razem będziecie Państwo mogli skorzystać z naszych usług również w gminie Nowy Tomyśl. Nowa stacja położona jest w miescowości Boruja Kościelna przy drodze nr 305 Wolszyn - Nowy Tomyśl. Czekamy na Państwa 24h/dobę, 7 dni w tygodniu!
 


 

10/07/2017 - NOWA STACJA

 

 

 

 66 - Pietna

 

 Kolejna stacja Moc Jakość Zysk

 

 

 

Stacja nr 66 OTWARTA. W województwie opolskim przy trasie nr 416 będzie można skorzystać z naszych usług. Jak zwykle oprócz paliw kupią Państwo przez 24h wszystko to co najpotrzebniejsze i nie tylko :) Zapraszamy!

05/06/2017 - NOWA STACJA
 65 - Skwierzyna
 
Kolejna stacja Moc Jakość Zysk
Tym razem uruchomiliśmy punkt w miejscowości Skwierzyna, woj. lubuskie. Zapraszamy naszych klientów  prodóżujących srogą S3 w kierunku Szczecina na zakupy.  Stacja posiada w ofercie ON, PB95, PB98 i gaz LPG Adblue a także szeroki wybór akcesoriów samochodowych, produkty spożywcze a przede wszytkim produkty własne Grupy Pieprzyk takie jak warzywa, owoce, soki, pieczarki.


14/01/2017 - NOWA STACJA
 64 - Golina Wielka
 
Sieć Moc Jakość Zysk liczy juz 64 stacje! Kolejny punkt został otwarty w miesjcowości Golina Wielka na trasie nr 5 Rawicz - Leszno. Zapraszamy do odwiedzenia i na zakupy. Stacja posiada w ofercie ON, PB95, PB98 i gaz LPG a także szeroki wybór akcesoriów samochodowych, produkty spożycze a przede wszytkim produkty własne Grupy Pieprzyk takie jak warzywa, owoce, soki, pieczarki.
Golina

09/01/2017 - NOWA STACJA
63 - NAMYSŁÓW
Z przyjemnością informujemy wszystkich naszych klientów o nowo uruchomionej stacji należącej do naszej sieci. Tym razem znaleźć nas Państwo mogą w województwie opolskim a konkretnie jest to Namysłów, ul. Piłsudskiego 23
telefon kontaktowy na stację: 77 413 07 48
ZAPRASZAMY!
 Namysłów


 
07/11/2016 - NOWA STACJA
62 - Ogrodzona!

Nowa stacja Moc Jakość Zysk znajduje się w miejscowości Ogrodzona przy trasie krajowej  nr 91 pomiędzy Łodzią a Kutnem w powiecie Łęczyckim. Serdecznie zapraszamy!

 

Ogrodzona
11/10/2016 - NOWA STACJA
Moc Jakość Zysk w Witaszycach!
Miło nam zakomunikować, że kolejny punkt na mapie sieci stacji paliw należących do Grupy Pieprzyk pojawił się tym razem w miejscowości Witaszyce.

Zapraszamy wszystkich klientów na Aleje Wolności 57, przy drodze krajowej nr 12 pomiędzy Jarocinem a Pleszewem.
 
05/10/2016 - NOWA STACJA
Uprzejmie informujemy o uruchomieniu nowej stacji Moc Jakość Zysk. Tym razem znaleźć nas Państwo mogą w miejscowości Prudnik, przy ul. Dąbrowskiego 15. Serdecznie zapraszamy naszych Klientów do odwiedzenia naszego nowego obiektu!
 
 


Karty FLOTA PIEPRZYK przeznaczone są do regulowania należności za paliwa, oleje, akcesoria samochodowe, myjnie, parkingi itp... W celu rozpoczęcia współpracy, wystarczy się z nami skontaktować. Nasi przedstawiciele na pewno przedstawią i ustalą odpowiedni model i zasady współpracy, oraz uzgodnią wszelkie Państwa wymagania.


ATUTY

 • bezgotówkowe tankowanie pojazdów rozliczane na podstawie kart flotowych;
 • możliwość doładowania konta flotowego lub odroczone terminy płatności;
 • oszczędność czasu – rejestracja transakcji – faktury zbiorcze;
 • rabaty na paliwa, produkty oraz usługi;
 • dostępność sieci stacji paliw zlokalizowanych na terenie województw dolnośląskiego, wielkopolskiego i łódzkiego;
 • dostęp do internetowego konta klienta – sprawdzanie stanu konta flotowego
 • rozliczanie transakcji na podstawie kart chipowych zabezpieczonych kodem PIN.


RODZAJE KART


Karta rabatowa gotówkowa
Karta skierowana dla klientów pragnących płacić gotówką z uwzględnieniem z góry ustalonego rabatu. Minimalna ilość miesięcznego zapotrzebowania na paliwo wynosi 500 litrów. Kontrahent otrzymuje fakturę w momencie realizacji transakcji. Wszelkie dane dotyczące jak nazwa firmy, adres, NIP, nr rejestracyjny pojazdu zapisane są domyślnie na karcie.

Karta przedpłacona
Najatrakcyjniejsza opcja uzyskania największych rabatów. Klient dokonując przedpłaty na konto flotowe wykorzystuje te środki w dowolnym czasie. Fakturowanie następuję ostatniego dnia każdego miesiąca na podstawie zrealizowanych transakcji przy użyciu kart Flota Pieprzyk.
UWAGA: Brak limitów ilościowych!

Karta z odroczonym terminem płatności
Oferta skierowana dla klientów ceniących sobie wygodę a zrazem niską cenę płynącą wraz z najwyższą jakością.
Klienci korzystający z tej karty otrzymują indywidualne rabaty uzależnione od ilości paliwa, które zadeklarują do zakupu w sieci stacji paliw Grupy Pieprzyk. Fakturowanie zbiorcze dwa lub cztery razy w miesiącu na podstawienie tankowań za pomocą kart Flota Pieprzyk. Minimalna ilość zapotrzebowania w stosunku miesięcznym na paliwo wynosi 500 litrów.


JAK SKORZYSTAĆ?


Przed wizytą naszego handlowca, bądź przed wizytą u nas w biurze w celu podpisania umowy prosimy o przygotowanie aktualnych dokumentów firmy:

 • wypis z KRS lub ewidencji działalności gospodarczej,
 • zaświadczenie NIP,
 • zaświadczenie REGON,
 • wykaz upoważnionych kierowców i numery rejestracyjne, marki pojazdów.
 • Dla Klientów ubiegających się o udzielenie kredytu kupieckiego konieczne będzie przedstawienie dodatkowych dokumentów w celu weryfikacji zdolności finansowej. W tym celu skontaktuje się z Państwem Wywiadownia Gospodarcza przygotowująca raport finansowy.

Zabezpieczenie należności można także złożyć w formie:

 • gwarancji bankowej,
 • gwarancji ubezpieczeniowej,
 • kaucji,
 • zastawu środka trwałego.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
ZADZWOŃ, NAPISZ LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ:


Formularz

FORMULARZ KONTAKTOWYAdres Korespondencyjny:

Grupa PIEPRZYK
Dział Klientów Kart Flota

ul. Hallera 2a

63-90 Rawicz

 

Koordynator Programu Flotowego
Tel. 607 606 996
Mail:

Obsługa stałego klienta:
Tel. 65 546 12 12 (w godz. 7:00 - 15:00)
Tel. 607 700 357
Fax. 65 546 75 29
Mail:

Nr konta:
BZWBK SA
94 1090 1287 0000 0001 3550 9812


 

Lista stacji paliw

"Moc Jakość Zysk" Pieprzyk

Lista stacji

 

Dokumenty do pobrania

Kliknij w ikonę 

Dokymenty

  Zapraszamy odwiedzin

w portalu Facebook


Facebook


Zaufali nam