Konstruktor

Firma dBP Products Sp. z o.o. z siedzibą w Rawiczu, producent kabin, osłon, kontenerów oraz konstrukcji stalowych poszukuje pracowników na stanowiska:

KONSTRUKTOR

Zakres obowiązków:

  • realizowanie prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych produktów oraz zmianami konstrukcyjnymi w już istniejących wyrobach,
  • tworzenie propozycji projektu w oparciu o specyfikację techniczną klienta,
  • tworzenie dokumentacji technicznej do wykonywanych projektów,
  • poszukiwanie rozwiązań usprawniających w zakresie jakości produktu, materiałów, kosztów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechaniczny i budowlany,
  • znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie (AutoCAD, SolidEdge),
  • umiejętność pracy indywidualnej jak i zespołowej,
  • operatywność, samodzielność i zaangażowanie,
  • dodatkowym atutem będzie podstawowa wiedza w zakresie wytrzymałości materiałów, materiałoznawstwa oraz znajomość języka niemieckiego,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole,
  • pracę nad niepowtarzalnymi projektami,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez udział w dedykowanych szkoleniach specjalistycznych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:  lub o kontakt telefoniczny: (65) 545 05 40

Zaufali nam