Brylant **

Hotel Brylant położony jest na obrzeżach miasta Rawicz przy trasie nr 36 (wyjazd z Rawicza w kierunku Ostrowa Wlkp.) - 1 km od PKS-u , 2 km od centrum i 3 km od PKP.

Naszych Gości zapraszamy do położonej w sąsiedztwie całodobowej Restauracji Diament. Przy Hotelu znajduje się wspaniały ogród letni, w którym można zrelaksować się słuchając szumu wody z mini wodospadu i oglądając ryby w oczku wodnym. W centrum przepięknej scenerii ogrodu położony jest drewniany domek, w którym istnieje możliwość zorganizowania grilla, a także namiot, w którym odbywają się imprezy okolicznościowe nawet na 300 osób.

Dysponujemy również miejscem parkingowym na 20 samochodów osobowych i 3 garażami. W pobliżu Hotelu znajdują się dwie całodobowe stacje paliw: Petrochemia Płock i Rafineria Gdańska.

Naszym Gościom oferujemy pokoje jedno i dwuosobowe o najwyższym standardzie oraz apartament dla nowożeńców. Wszystkie pokoje posiadają TV SAT oraz telefon, dysponujemy również łazienkami wyposażonymi w wanny z hydromasażem.

Naszych Gości zapraszamy na klimatyzowaną salę mieszczącą w zależności od wykorzystania (bankiet, konferencja, wesele) od 100 do 180 Gości. 

Kontakt:
63-900 Rawicz
ul. Sarnowska 18a
tel. (+48) 65 546 38 23
tel. kom. (+48) 601 063 393

Zaufali nam