Hurtowa sprzedaż paliw

PORTAL KLIENTA ONLINE: ZALOGUJ SIĘGrupa Firm Pieprzyk to firma z blisko 34 letnimi tradycjami. Ciągle się zmieniamy by sprostać rynkowym oczekiwaniom. Dokładamy wiele starań by swoją ofertą i sposobem działania wyprzedzić rynek i dać Klientom z siebie więcej niż daje konkurencja.

Nasze doświadczenie zdobyte na rynku sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców na najwyższym poziomie. Nazwa  sieci stacji paliw Moc Jakość Zysk jest jednocześnie misją wobec Klientów. Zobowiązanie zawarte w tych trzech słowach sprawia, że we wszystkim co robimy chcemy być najlepsi. Nasza oferta musi być zawsze zgodna z oczekiwaniami odbiorców oraz powodować ich zadowolenie.

Hurtowa sprzedaż paliw z dostawą bezpośrednią  prowadzona jest poprzez 6 punktów hurtowej sprzedaży. Jesteśmy w miejscowościach: Rawicz-Sarnowa, Wałbrzych, Oleśnica, Kościan-Kawczyn, Lubin oraz Nysa 

Zasięg naszych punktów to promień około 100 km licząc w jedną stronę, co w całości pokrywa obszar województwa dolnośląskiego. Paliwa dostarczamy także w województwach ościennych dla Dolnego Śląska czyli lubuskim, wielkopolskim, łódzkim oraz opolskim. Do dyspozycji mamy kilkadziesiąt auto-cystern paliwowych wyposażonych we wszystko co niezbędne do tego, by zrealizować zamówienia. Równolegle i niezmiennie od początku istnienia firmy obok hurtowej sprzedaży paliw prowadzimy sprzedaż detaliczną za pośrednictwem własnej sieci stacji paliw.Sieć stacji paliw o nazwie Moc Jakość Zysk liczy na chwilę obecną blisko 130 obiektów i rozmieszczona jest na terenie 7 województw  Polski.

 

 

Atuty oferty hurtowej sprzedaży paliw

- korzyści dla Klientów


Szybkość realizacji dostaw

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin. Często możliwa jest także dostawa w tym samym dniu.

Realizacja

Miejsce i godzinę dojazdu cysterny określa Klient. Staramy się punktualnie dojechać na czas. 

Wielkość zamówienia

Paliwa płynne dostrczamy jednorazowo od 500 litrów po uprzednim kontakcie z kierownikiem punktu handlowego.

Ceny

Ustalane są na podstawie aktualnych notowań cen hurtowych producenta paliw prezentowanych na www.orlen.pl Dokładamy wszelkich starań, aby była konkurencyjna i satysfakcjonująca dla Klienta.

Dostawy własnymi cysternami

Paliwo dostarczamy naszym transportem bez udziału pośredników.

Zasięg dowozu

Promień działania to 100 km od wybranego punktu sprzedaży hurtowej.  Podejmujemy się także dalszych dostaw, jednakże po doliczeniu dodatkowych kosztów transportu. W sytuacji gdy  zamawiane paliwo jest poza zasięgiem naszych punktów sprzedaży hurtowej, udzielimy korzystnego rabatu na tankowanie na jednej z naszych stacji paliw Moc Jakość Zysk

Różne formy płatności

Oferujemy płatność gotówką lub  przelewem w formie przedpłaty na konto bankowe. Ponadto istnieje możliwość uzyskanie terminu płatności, po uprzednim przejściu procedury związanej z zabezpieczeniem należności.

Produkty paliwowe

Dostarczamy wyłącznie produkty PKN Orlen i Lotos Paliwa spełniające wszelkie normy jakościowe, z gwarancją uregulowania podatku VAT, opłaty paliwowej i akcyzy.

Paliwo takie samo jak na stacjach

Klienci hurtowi kupując paliwo u nas wraz z zamówionym produktem otrzymują pewność, że trafia do nich dokładnie to samo paliwo, w jakie codziennie zaaopatrują się tysięcy klientów stacji paliw Moc Jakość Zysk

 

Dostawy AdBlue
 
Zapraszamy także naszych klientów to składania zamówień na dodatek Adblue. Minimalna ilość dostarczanego dodatku wynosi 1000 litrów. Adres to zamówień to: kukla@pieprzyk.pl


 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Zdjęcia

Kliknij w ikonę 

Zdjęcia

Nagrody

Kliknij w ikonę 

Zdjęcia

Dokumenty do pobrania

Kliknij w ikonę 

Dokymenty

Zapraszamy do odwiedzin

w portalu Facebook


Facebook


 


 

Punkty handlowe hurtowej sprzedaży paliw Grupy Pieprzyk:

 

 

63-911 Rawicz-Sarnowa
ul. Kurpińskiego 15
Tel. (+48) 607 700 667
e-mail: kukla @ pieprzyk.pl 

58-306 Wałbrzych
ul. Ogrodowa 17
Tel. (+48) 74 846 65 01
e-mail: walbrzych @ pieprzyk.pl 

56-400 Oleśnica
ul. Krzywoustego 29
Tel. (+48) 607 046 565
e-mail: olesnica @ pieprzyk.pl 

59-300 Lubin
ul. M. Curie-Skłodowskiej 172
Tel. (+48) 665 990 050
e-mail: olesnica @ pieprzyk.pl 

64-000 Kawczyn 41b (koło Kościana)
Tel. (+48) 609 994 240
e-mail: p.jozefiak @ pieprzyk.pl 

48-300 Nysa ul. Grodkowska 9
kom. (+48) 691 500 397
e-mail: sp.nysa @ pieprzyk.pl 

 
 
 

Zaufali nam