Reklama, poligrafia, komputery, RTV, AGD

PoliCom zajmuje się szeroko pojętą branżą reklamy, usługami ksero kolor w formatach do A0 włącznie, sprzedażą sprzętu komputerowego, AGD oraz RTV. Funkcjonujemy na rynku od 1999 roku. Dzięki dużemu doświadczeniu na rynku możemy zaoferować Państwu ciekawe i wielokrotnie sprawdzone rozwiązania. Policom (R) jest zastrzeżonym znakiem towarowym.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług poligraficznych z dziedziny reklamy, imprez okolicznościowych a także indywidualnych projektów. Projektujemy i wykonujemy między innymi wizytówki, ulotki, plakaty, zaproszenia, podziękowania, kartki ozdobne itp. W naszej ofercie znajdą Państwo projekty bardzo zróżnicowane. Od prostych w formie, po bogato zdobione, drukowane na ozdobnych papierach. Wykonujemy litery 3D, reklamy wolnostojące, szyldy i wiele więcej.
Naklejamy wydruki wielkoformatowe na blachach, PCV, pleksi, itp. przez co uzyskujecie Państwo sztywne plansze reklamowe.

Prowadzimy sprzedaż laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów oraz różnego rodzaju akcesoriów (myszki, klawiatury, głośniki itp.).

Więcej informacji znajdą Pańśtwo na stronie: http://policom.pl

Zaufali nam